Sochaczew
Pusty tusz do paki - Dokarmiaj zwierzaki

Od 11 grudnia 2020 r. rozpoczęliśmy w naszej szkole akcję ekologiczno – pomocową. Namawiamy do zaangażowania się w pomoc schroniskom dla zwierząt w całej Polsce poprzez oddawanie zużytych tuszów z drukarek atramentowych. Firma odbierająca tusze ma umowę z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce (TOZ), które jest beneficjentem akcji.

Zadaniem jest przynoszenie pustych tuszów do placówek i wrzucanie ich do specjalnie przygotowanych wrzutowych kartoników.
Rolą jest, aby tusze trafiły do recyclingu, dzięki czemu jesteśmy w stanie przekazywać karmę dla schronisk podległych TOZ. Uczymy dzieci zachowań proekologicznych i prospołecznych, wyrabiamy wrażliwość na niedolę bezdomnych zwierząt.

Do obejrzenia film edukacyjny akcji TuszDoPaki

Pojemniki i plakaty znajdują ie w kilku miejscach w budynku:
Mała Szkoła - dolny korytarz
Klasa 0- sala
Duży budynek - świetlica, sekretariat, biblioteka.

Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy. Szkoła bez Was nie jest szkołą w której przyjemnie się pracuje. Serdecznie pozdrawiamy!

Agnieszka Słubik - Woźnicka

11.12.2020