przejdź do Sochaczew.pl
203622 odwiedzin
Turniej piłki nożnej dziewcząt

W ostatnim tygodniu września w hali sportowej MOSiR w Chodakowie odbył się Jesienny Turniej piłki nożnej dziewcząt. Brały w nim udział uczennice okolicznych szkół średnich i gimnazjów m.in.:  Zespół Szkół z Teresina, CKPiZ- 80-tka w Sochaczewie, Liceum Ogólnokształcące ,,Chopin”, Gimnazjum w Kozłowie Biskupim, Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie oraz nasze  Gimnazjum nr 3. Wszystkie drużyny walczyły w jednej kategorii o puchar Dyrektora MOSiR.

Nasza drużyna rozegrała mecz z Gimnazjum  nr 1 - wygrywając 7 : 0 (bramki:  3- Nowakowska Ola, 3- Wojciechowska Ola , 1- Włodarczyk Dagmara) oraz ze szkołą  z Teresina przegrywając 3 : 1 (bramka – Wojciechowska Ola) i wyszła z grupy na II miejscu kwalifikując się do gry w półfinałach. W drugiej części nasze dziewczęta rozegrały mecz z Gimnazjum w Kozłowie Biskupim, przegrywając (0 : 3), a także po raz drugi mecz z Teresinem. Ostatecznie dziewczęta zajęły bardzo dobre 4 miejsce, zważywszy na fakt, że grały w kategorii szkół średnich i były najmłodszą drużyną zawodów. Klaudia Felczak została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Skład drużyny Gimnazjum nr 3 tworzyły:

Felczak  Klaudia-  br.

Wojciechowska Aleksandra

Wojciechowska Adrianna

Owczarek Natalia

Włodarczyk Dagmara

Piorun Natalia

Brdeja Klaudia

Anyszewska Zuzanna

Słowińska Monika

Bociańska Anita

oraz gościnnie  Nowakowska Ola z klasy VI, która fantastyczną grą wzbudziła  ogólne zainteresowanie wszystkich obecnych.

Klasyfikacja ogólna:

1       miejsce -  Gimnazjum w Kozłowie Biskupim

2       miejsce - Liceum Ogólnokształcące ,,Chopin”

3       miejsce  - Zespół Szkół w Teresinie

4       miejsce - Gimnazjum nr  3

5       miejsce - CKPiZ ,,80-tka”

6       miejsce - Gimnazjum nr 1

Dziewczęta podczas całego turnieju pokazały ducha walki, duże umiejętności techniczne oraz charakter. Fantastycznie dopingowały podczas gry, nie tylko swoją drużynę. W sposób zdrowy i sportowy spędziły sobotnie przedpołudnie.

Gratulacje dla wszystkich dziewcząt.                                                    

nauczyciele  wychowania fizycznego

A A A
03.10.2012
godz.22:38
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość