Sochaczew
ZWYCIĘZCA V MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "WRZESIEŃ 1939 ROKU BEZ TAJEMNIC"

Bartosz Wójcicki uczeń klasy 7c został zwycięzcą V edycji Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Wrzesień 1939 roku bez tajemnic”.

Organizatorem zawodów historycznych był Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie i Stowarzyszenie „Nasz Zamek”. Patronat nad konkursem objął starosta sochaczewski Jolanta Gonta. Głównym sponsorem nagród była firma Retail Park Sochaczew, właściciel obiektu Multishop oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Patronat medialny objął portal Bohaterowie1939.pl.

Etap szkolny zawodów historycznych odbył się 18 listopada br. i skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. W V edycji międzyszkolnego konkursu „Wrzesień 1939 roku bez tajemnic” do testu konkursowego przystąpiło 28 uczniów z 8 placówek oświatowych powiatu sochaczewskiego i placówek poza powiatem. Komisja konkursowa przyznała 7 miejsc, nagradzając 8 uczniów.

Serdecznie gratulujemy.

Na podstawie: GALA-WRECZENIA-NAGROD-w-V-edycji-Miedzyszkolnego-Konkursu-Historycznego-Wrzesien-1939-roku-bez-tajemnic

15.12.2021