Sochaczew
MOJA WŁASNA BAJKA-WYNIKI KOMKURSU

WYNIKI KONKURSU „MOJA WŁASNA BAJKA”

W naszej szkole po raz drugi odbył się konkurs pod hasłem „Moja własna bajka”. Celem było napisanie własnej bajki, ilustrowanej rysunkami dzieci.

A oto nasi wspaniali pisarze:

I MIEJSCE:

Mikołaj Kańczuła – klasa 1b

„PRZYJAŹŃ ZE SŁOIKA” – to niezwykła przygoda, która porusza ponadczasowy temat przyjaźni i zachęca czytelnika do refleksji.

Nina Owczarek – klasa 1b

„PRZYGODA PUSI” – barwna przygoda, której autorka przenosi nas do pachnącego kocimiętką lasu.

Zuzanna Szypszak – klasa 1b

„WIELKA PRZYGODA MAŁEGO KRÓLICZKA” – ta historia zaciekawi każdego małego czytelnika. Dziecięce ilustracje przenoszą nas do ogrodu, w którym zaczyna się wielka przygoda…

II MIEJSCE:

Natalia Rosiecka – klasa 1b

„WYPRAWA KRÓLICZKI PUSI” – barwna historia przenosi nas do gospodarstwa oraz pod pięknie rozgwieżdżone niebo. Autorka wraz ze swoją siostrą przypomina nam o tym, że zawsze jest wyjście z trudnej sytuacji

Natalia Bulik – klasa 2b

„LAURA I JEJ MALI PACJENCI. Niezwykłe spotkanie” – to książka wykonana z wielką starannością. Wspaniałe ilustracje towarzyszą całej historii, z której dowiadujemy się, co się wydarzyło w klinice małej Laury.

III MIEJSCE:

Dominika Cempel – klasa 1b

„O KOTKU, KTÓRY CHCIAŁ SIĘ ZAPRZYJAŹNIĆ Z PSEM” – autorka przypomina nam o tym, że najlepszym prezentem jest pomoc drugiemu. Historia zakończyła się wielką przyjaźnią, która trwa do dziś

Ludmiła Gąsiorowska – klasa 1b

„MÓJ PRZYJACIEL PAJDA” – ilustrowana przygoda małego pieska, napisana z zaangażowaniem i własnym wkładem pracy.

Pola Wojciak – klasa 1b

„WRÓŻKA LELA I WRÓŻKA PO. Urodziny pani Różdżki” – to historia dla małych czytelników, ilustrowana przygoda wróżek, pachnąca tortem

Gabriela Staniaszek – klasa 2 b

„NIEDŹWIADEK MANIEK” – krótka, ilustrowana przygoda, napisana z zaangażowaniem i własnym wkładem pracy.

Dziękujemy za udział w konkursie, wszystkim pisarzom GRATULUJEMY!

Nagrody niebawem Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok!

Martyna Ostapiuk

23.03.2022