Sochaczew
WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PATRIOTYCZNEGO-MOJA MAŁA OJCZYZNA

Sochaczew, dn. 03.11.2022 r.

Protokół

z VII Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

3 listopada w Szkole Podstawowej nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie odbył się VII Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej. Patronat na konkursem objął Burmistrz Miasta Sochaczew Pan Piotr Osiecki. Do konkursu przystąpiło 17 szkół z Powiatu Sochaczewskiego. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: PANI IWONA NIEMYJSKA – dyrygent chóru i orkiestry smyczkowej I stopnia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie; PANI ANNA WRÓBLEWSKA – pedagog fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Sochaczewie; PAN DARIUSZ KOSIŃSKI – nauczyciel muzyki, instrumentalista, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sochaczewie - po wysłuchaniu 54 utworów o tematyce patriotycznej postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA I – III

SOLIŚCI

I MIEJSCEMARCELINA MIĘKUS – SP TERESIN – „OJCZYZNA

II MIEJSCEJULIA KASIŃSKA – SP 3 SOCHACZEW – „TAKI KRAJ

III MIEJSCENADIA SZUSTECKA – SP 6 SOCHACZEW – „TAKI KRAJ

WYRÓŻNIENIEGABRIELA ROZTROPIŃSKA – SP WYCZÓŁKI – „PŁYNIE WISŁA PŁYNIE”

WYRÓŻNIENIEPOLA KUŹMIŃSKA – SP GAWŁÓW – „CO TO JEST NIEPODLEGŁOŚĆ

KATEGORIA I – III

ZESPOŁY

I MIEJSCEJAN KUSY, ZOFIA ORLIŃSKA, MARIA KOCHANOWSKA – SP 3 SOCHACZEW – „PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS”

II MIEJSCE – nie przyznano

III MIEJSCEMAJA TYMOREK, ZUZANNA TYMOREK, POLA KUŹMIŃSKA – SP GAWŁÓW – „CZY WOJNA JEST DLA DZIEWCZYN?”

III MIEJSCEMARIA BARTKOWSKA, MARIA JACZYŃSKA, ŁUCJA LATOSZEWSKA, ALEKSANDRA NOWICKA – SP LASOCIN – „ROZKWITAŁY PĄKI BIAŁYCH RÓŻ”

KATEGORIA IV-VI

SOLIŚCI

I MIEJSCEDOROTA STEFAŃSKA – SP 1 SOCHACZEW – „WALCZYK LILU”

II MIEJSCEJULIA KOŁODZIEJAK – SP TERESIN – „MIEJSCIE NADZIEJĘ”

III MIEJSCEMICHALINA BODZAK – SP SZYMANÓW – „MURY”

WYRÓŻNIENIEZUZANNA SZYMAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – „CISZA. MODLITWA KATYŃSKA”

WYRÓŹNIENIEALICJA MARKIEWICZ – SP 4 SOCHACZEW – „TO NASZA OJCZYZNA

WYRÓŻNIENIEANNA ZYDLEWSKA – SP 6 SOCHACZEW – „CHORĄGIEWKA”

KATEGORIA IV-VI

ZESPOŁY

I MIEJSCEMARTA BUCZYŃSKA, ZOFIA JASIŃSKA, ANASTAZJA SKRZYNECKA – SP 4 SOCHACZEW – ROZSZUMIAŁY SIĘ WIERZBY PŁACZĄCE”

II MIEJSCE – nie przyznano

III MIEJSCE – nie przyznano

WYRÓŻNIENIEBARTŁOMIEJ PIETROWSKI, AGATA WILCZYŃSKA, JULIA LINETTEJ, MILENA MYSZKOWSKA – SP 6 SOCHACZEW – „MY PARTYZANCI MAJORA HUBALI”

KATEGORIA VII – VIII i SZKOŁY ŚREDNIE

I MIEJSCE –  JULIA MATCZAK – ZSCKP SOCHACZEW – „MODLITWA DZIEWCZYŃSKA”

II MIEJSCEMARCELINA WIĘSEK – SP TERESIN – „OJCZYZNO MA”

III MIEJSCEALEKSANDRA GORZELAK – SP 3 SOCHACZEW – „WALCZYK LILU”

Laureatów konkursu serdecznie zapraszamy po odbiór nagród 10 listopada na godzinę 12:00 do Kramnic Miejskich, ul. 1 Maja 21. Podczas podsumowania wystąpią zdobywcy I miejsc z każdej kategorii wiekowej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy 😊

Koordynator konkursu: Kinga Przybylska

Powiatowy Patriotyczny Konkurs

na najciekawszą prezentację multimedialną,

pt.: „MOJA MAŁA OJCZYZNA” 10 listopada 2022r.

Regulamin Konkursu "Moja mała ojczyzna".

Harmonogram VII Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej przedstawia się następująco:
9:00 - 9:40 - klasy 7-8 szkoły podstawowej i szkoły średnie
9:45 - 11:25 - soliści klas 4-6 szkoły podstawowej
11:25 - 12:00 - zespoły klas 4-6 szkoły podstawowej
12:00 - 13:00 - przerwa
13:00 - 14:00 - soliści klas 1-3 szkoły podstawowej
14:00 - 14:30 - zespoły klas 1-3 szkoły podstawowej
Sprawy organizacyjne:
1. Konkurs odbywać się będzie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie, ul. Chopina 99, z uwagi na fakt iż podłoga jest po remoncie, uczniów prosimy o zabranie obuwia na zmianę.
2. Prosimy o przybycie na 10-15 minut przed swoją kategorią wiekową w celu sprawdzenia podkładu.
3. Podkłady powinny być nagrane w formacie mp3 lub midi. Pendrive z podkładem powinien zawierać tylko muzykę, a nie dużo różnych plików w różnych formatach, wtedy nie odtwarzają się poprawnie. W razie trudności dysponuję laptopem i odtwarzaczem CD będziemy się ratować :)
3. Z powodów organizacyjnych nie ma możliwości zmian w harmonogramie, każdy uczestnik występuje w swojej kategorii wiekowej, do której został zgłoszony.
4. Szatnia i łazienka dla uczestników i ich opiekunów znajdować się będzie przy sali gimnastycznej (w szatni na W-f dla dziewcząt).
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 listopada - na stronie szkoły Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie oraz na szkolnym profilu FB Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie | Facebook
6. Wręczenie nagród oraz koncert wybranych laureatów odbędzie się 10 listopada o godzinie 12:00 w Kramnicach Miejskich, Sochaczew, ul. 1 Maja 21.
Do zobaczenia 3 listopada :)

Z pozdrowieniami
Kinga Przybylska