203423 odwiedzin
Sochaczew jakiego nie znamy

W październiku odbyła się wycieczka szkolna ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Chodakowie do Sochaczewa. W wycieczce wzięli udział nauczyciele, pan Piotr Walda, pani Iwona Woźnicka-Pietrzak oraz klasa IVc. Celem wycieczki było zwiedzanie ważnych i wyjątkowych miejsc, które znajdują się na terenie naszego miasta. Znałam te miejsca, w których byliśmy, ale dopiero teraz kiedy pan Walda tak ciekawie o nich opowiadał, zapamiętam je na zawsze. Rozmawialiśmy o pomnikach, ruinach zamku i o kościele w Trojanowie. Najbardziej zainteresowały mnie wiadomości o kościele w Trojanowie, ponieważ to moja parafia.

Wspaniała wycieczka, dużo dowiedziałam się ciekawych rzeczy, spędziłam miło czas z koleżankami. Polecam wszystkim czwartym klasom!

Aleksandra Brandebura IVc

Galeria: Klasa_IVc_zwiedza_miasto_Sochaczew