203419 odwiedzin
VIII bieg WOŚP Warszawa

13 stycznia biegacze i biegaczki z KM "Aktywni" Sochaczew wystartowali w 21 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Warszawie po raz 7 zorganizowano w ramach akcji bieg "Policz Się z Cukrzycą". Biegaliśmy dla wspaniałej idei ruchu dla zdrowia, sprawności i kondycji fizycznej. Jednocześnie wyrażając swoje wsparcie dla akcji Jurka Owsiaka. W drużynie Aktywnych biegają uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 3. Trasę liczącą ok 4.5 km pokonało blisko 6 tysięcy biegaczy. Nie było tu walki o czas, miejsce. Każdy otrzymał piękny medal, okolicznościową koszulkę i posiłek. Aktywni biegali w składzie: Monika Orlińska, Kamila Kocimska, Klaudia Lelonek, Julia Dragańska, Aleksandra Pietruszka, Paulina Marcjańska, Mirosław Adamkiewicz, Michał Adamkiewicz, Jan Kocimski, Ryszard Nowakowski, Jacek Jastrzębski, Jacek Hreczański, Damian Smus, Adam Ząbczyński, Piotr Marczak, Filip Raczkowski, Mikołaj Łasica, Mateusz Kornacki, Mikołaj Wosiński, Andrzej Połeć, Łukasz Połeć, Krzysztof Orzechowski, Jakub Kosk, Adam Niemiec, Roman Paradowski, Emanuel Zimny. Cieszy fakt, że nasza grupa jest coraz liczniejsza i przyłącza się do niej coraz więcej młodzieży jak i osób starszych.

E&Z

15.01.2013