przejdź do Sochaczew.pl
226635 odwiedzin
Święto patrona w "małej szkole"

W dniach 22 II. 2013r- 01.03.2013r. w klasach O-III naszej szkoły odbyły się konkursy zorganizowane w celu uczczenia kolejnej rocznicy urodzin patrona naszej szkoły, wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina.

Uczniowie klas 0-III przystąpili do konkursu plastycznego.

Tematyka prac konkursowych:

Klasy „0”- Wierzby nad Utratą

Klasy  I- Pocztówka z Żelazowej Woli

Klasy II- Portret Fryderyka Chopina

Klasy III- Inspiracje muzyką Fryderyka Chopina

 Komisja konkursowa w składzie:

  1. Teresa Lutyńska- dyrektor szkoły
  2. Jacek Zagajewski- wicedyrektor szkoły
  3. Barbara Banasikowska
  4. Agnieszka Słubik-Woźnicka

oceniała  różnorodność wykorzystanych technik plastycznych i materiałów, pomysłowość oraz  oryginalność  artystycznych wizji  dzieci.

 Uczniowie nagrodzeni:

 W kategorii klas „0”:

I miejsce-  Anna Ceckowska kl. 0b

II miejsce-  Kinga Szafaryn kl. 0a

III miejsce- Bartosz Dmoch kl. 0b

                     Weronika Regulska kl. 0b

 

W kategorii klas I:

I miejsce- Patrycja Piegat kl. 1b

                  Krzysztof Kałucki kl. 1b

                  Barbara Słubik kl. 1a

II miejsce- Patrycja Pręgowska kl. 1c

                    Bartłomiej Czarnecki kl. 1b

III miejsce- Szymon Zapłata kl. 1a

 

W kategorii klas II:

I miejsce- Kacper Cieśluk kl. 2b

                   Piotr Pyrak kl. 2a

II miejsce- Mateusz Majcher kl. 2b

                    Hubert Radzio kl. 2c

III miejsce- Kacper Truszkowski kl. 2c

 

W kategorii klas III:

I miejsce-   Zuzanna Jaworska kl. 3a

                    Maja Myszor kl. 3a

                    Dawid Ziembiński kl. 3a

II miejsce – Kacper Stencel kl. 3b

                     Dominik Kacprzak kl. 3c

III miejsce- Katarzyna Kołodziejak kl. 3b

                     Katarzyna Woźniak kl. 3b

                     Zuzanna Czekała l. 3c

 

Jak co roku uczniowie klas III przystąpili również do konkursu wiedzy na temat: „Życie i twórczość Fryderyka Chopina”.

Klasy reprezentowały  drużyny w składzie:

Klasa III

  1.  Zuzanna Jaworska\
  2. Maja Myszor 
  3. Klaudia Piątkowska 
  4. Adam Ogrodowski 
  5. Dawid Ziembiński

Klasa III b

  1. Maria Fornalska
  2. Katarzyna Woźniak
  3. Konrad Kuziński

Klasa III c

  1. Zuzanna Czekała
  2. Patrycja Osińska
  3. Gabriela Stępień
  4. Adam Zydlewski
  5. Bartosz Jackowski

 

Pytania konkursowe oraz sam konkurs przeprowadził pan wicedyrektor Jacek Zagajewski. Równorzędne pierwsze miejsce zajęły drużyny z klasy III a i III b, zaś drużyna z klasy III c zajęła trzecie miejsce.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom wiedzy i talentu plastycznego  oraz zachęcamy do konkursu w przyszłym roku.

                                                                                                                                                   Monika Beta

A A A
05.03.2013
godz.22:13
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość