Sochaczew
Akademia przyszłości

We września 2012 w naszej szkole ruszył projekt pt. ,,Dziecięca Akademia Przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych''.  W projekcie uczestniczy klasa 6a,  a zajęcia  prowadzą nauczyciele z naszej szkoły. W ramach projektu pojechaliśmy do Warszawy do Muzeum Techniki  i do kina. W muzeum uczestniczyliśmy w lekcji pod tytułem ,,Odkrycia geograficzne''. Świetnie bawiliśmy się w sali, gdzie stały auta z filmów  i bajek. Mogliśmy posiedzieć w pojeździe z filmu pt. "Flinstonowie" i "Auta". W kinie obejrzeliśmy film pt. "Asterix i Obelix w służbie jej Królewskiej Mości". Dzięki "Akademii" możemy rozwijać, również swoją sprawność fizyczną. Byliśmy cztery razy na naszym sochaczewskim lodowisku. Świetnie, że możemy uczestniczyć w tak fascynującym projekcie.

Katarzyna Ezman kl.6a

20.03.2013