203621 odwiedzin
Jesteśmy "eko"

Powiatowy Konkurs Zbiórki  Makulatury i Puszek  Aluminiowych

W październiku 2012 roku nasza szkoła brała udział w  Powiatowym Konkursie Zbiórki  Makulatury i Puszek Aluminiowych. Wzięło w nim udział  51 uczniów z klas 0-6 Szkoły Podstawowej  oraz 2 uczniów z  Gimnazjum.

W Szkole  Podstawowej  zebrano 4575 kg makulatury oraz 5 kg puszek aluminiowych, a w Gimnazjum zebrano 144 kg  makulatury.

W dniu 24.01.13 w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień.

A oto uczniowie ze Szkoły Podstawowej, którzy otrzymali wyróżnienia :

1. Kacper  Truszkowski kl. IIa
  2. Klaudia Truszkowska kl. IIa
  3. Julia Dasiewicz kl. Vb

Starostwo Powiatowe organizowało również konkurs plastyczny związany z selektywną zbiórką odpadów. Laureatką tego konkursu została

Patrycja Bączek z kl. Vc.

Opiekun: Edyta Zagajewska

20.03.2013