Sochaczew
Pierwsze sukcesy koła fotograficznego

Uczniowie Gimnazjum nr 3 brali udział w międzypowiatowym konkursie plastycznym i fotograficznym organizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Płocku im. Obrońców Płocka 1920 r. Konkurs zatytułowany „Zaczarowani urokiem Mazowsza” miał na celu ukazanie piękna walorów przyrodniczych i architektonicznych środowiska lokalnego. Wśród prac nagrodzonych znalazły się fotografie uczennicy Gimnazjum nr 3 z klasy 3a Eweliny Kuzińskiej. Należy wspomnieć, że prace uczniów za zgodą ich rodziców, zostały przekazane Fundacji FM Pomagamy Dzieciom i zostaną sprzedane na aukcji charytatywnej, a pieniądze przekazane potrzebującym dzieciom.W ten sposób młodzi ludzie swoim talentem mogą wspierać osoby chore i potrzebujące, co pobudza postawę społeczną u młodych ludzi.

Renata Jabłońska

GALERIA:_ZACZAROWANI_UROKIEM_MAZOWSZA