203324 odwiedzin
Powitanie wiosny z piłką ręczną

W "pierwszym dniu wiosny" w Hali Sportowej w Iłowie rozegrane zostały eliminacje szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

Nasza grupa eliminacyjna liczy pięć drużyn:

• Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
  • Gimnazjum w Iłowie
  • Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
  • Gimnazjum w Kątach
  • Gimnazjum w Szymanowie

Nasza szkoła wystawiła do tych eliminacji dwie drużyny. Drużyna I grała w następującym składzie: Dawid Pęsiek, Jakub Sofulak, Damian Paduch, Adrian Jachowicz, Kacper Jach, Krystian Ryszewski, Kamil Safulak, Maciej Papierowski oraz Robert Łukaszyk. W skład drużyny II wchodzili natomiast: Patryk Paradowski, Filip Jeznach, Jakub Kowalski, Michał Kowalski, Szymon Adamski, Hubert Kubiszewski, Krystian Komorowski, Daniel Glanc, Michał Bartkowski, Tomasz Jaczyński.

Mecze były wyrównane, a rywalizacja między szkołami o miejsca dające awans na zawody powiatowe bardzo zacięta.Nasza drużyna zajęła ostatecznie miejsce trzecie, ale uczniom należą się słowa uznania za godne reprezentowanie szkoły na boisku oraz poza nim.

nauczyciele wychowania fizycznego

25.03.2013