Sochaczew
Konkurs literowania - Spelling Bee

W naszej szkole odbył się konkurs literowania z języka angielskiego p.t.: „Spelling Bee”. Konkurs adresowany był do uczniów klas 4-6 i spotkał się z dużym zainteresowaniem. 26 uczniów miało za zadanie przeliterować pięć wylosowanych przez siebie wyrazów. Oceniana była znajomość alfabetu, znaczenie i pisownia słownictwa. Pod czujnym okiem nauczycielek języka angielskiego pani Katarzyny Barzyk, pani Joanny Fidos oraz pani Marzeny Zimnej, uczniowie toczyli zaciętą walkę o wygraną i jak się na koniec okazało, potrzebna była dogrywka. Najmłodsi uczestnicy, czyli uczniowie klas czwartych, starali się równie mocno jak uczniowie klas piątych i szóstych, dlatego też jury zdecydowało przyznać pierwsze i drugie miejsce w klasach czwartych oraz pierwsze, drugie i trzecie miejsce w klasach piątych i szóstych. A oto wyniki:

Klasa 4

I miejsce Mateusz Gradziński