Sochaczew
Mój pierwszy egzamin

Czwartego kwietnia, w czwartek, pisałam swój pierwszy poważny egzamin. Pamiętam, że zaczęłam się denerwować dopiero, gdy weszliśmy do sali i znalazłam swoją ławkę. Dopiero wtedy zrozumiałam, że za chwilę będę musiała zmierzyć się z testem, od którego zależy, do którego gimnazjum trafię. Już po 1000 stwierdziłam, że nie było czym się stresować, ponieważ test był jednym z prostszych w historii, szczególnie część polonistyczna. Temat wypracowania nie był specjalnie wyszukany, więc myślę, że poszło mi dobrze. Oby wyniki sprawdzianu były pozytywne!

Weronika Sitarska 6c

Czwartego kwietnia przyszłam z koleżankami i kolegami do szkoły na godzinę 800, aby napisać sprawdzian szóstoklasisty. Bardzo się denerwowałam, ale miałam nadzieję, że dobrze mi pójdzie. Atmosfera w szkole była ogromnie ekscytująca. Gdy panie z komisji rozdały arkusze, pomyślałam w pierwszej chwili, że nie dam rady, ale napisałam wszystko. Trudność sprawiło mi tylko jedno zadanie z matematyki i dwa pytania zamknięte. Liczę na to, że będę miała dużo punktów. Ogólnie sprawdzian nie był trudny. Teraz mogę tylko czekać na wyniki. Wiem, że poszło mi nieźle.

Karolina Radzikowska 6c

Czwartego kwietnia 2013 roku odbył się ogólnopolski sprawdzian szóstoklasistów. Stres był ogromny. Ja osobiście najbardziej bałam się tego, że zabraknie mi czasu. Gdy minęła godzina dziewiąta panie rozdały testy. Mimo tak wielkiego strachu przed nim, okazał się w miarę łatwy. Treść zadań była zrozumiała, a wypracowanie o dość prostej tematyce. Pracę pisemną skończyłam przepisywać tuż przed zakończeniem. W związku z tym uważam, że 60 minut to zdecydowanie za mało. Teraz pozostało oczekiwać tylko na wyniki. Mama nadzieję, że będą zadowalające.

Dominika Tlaga 6c

15.04.2013