przejdź do Sochaczew.pl
203425 odwiedzin
Miting Lekkoatletyczny w Białych Błoniach

W sobotę 5 października 2013 roku kameralnie położony stadion lekkoatletyczny w Białych Błotach k. Bydgoszczy gościł lekkoatletów na mitingu klasy 1. W zawodach wystartowała 4 osobowa reprezentacja. Dziewczęta trenowane przez Emanuela Zimnego reprezentowały nasze miasto w konkurencjach biegowych 60, 200, 300, 1000 metrów oraz w rzucie oszczepem 500g. Aktywne na co dzień uczennice Zespołu Szkół w Sochaczewie (SP 7 i Gimnazjum nr 3) oraz Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie spisały się znakomicie. Aneta Gonta (absolwentka Gimnazjum nr 3) zwyciężyła w dwóch biegach sprinterskich na dystansach 60 metrów (8.77) i 200 metrów (29.07).  Julia Dragańska ustanowiła swój rekord życiowy na 60 metrów (9.85) i zajęła 6 miejsce. Wspaniale spisała się w debiucie na 1000 metrów. Nabiegała 5 klasę sportową wynikeim 3.27.68. W klasyfikacji generalnej dało jej to 3 miejsce. Aleksandra Pietruszka 60 metrów pokonała w 10.00, co dało jej 9 miejsce. W biegu na 300 metrów ustanowiła swój nowy rekord życiowy 53.97 i zajęła 12 miejsce w klasyfikacji generalnej.  W rzucie oszczepem o wadze 500 gram zadebiutowala Klaudia Lelonek i zajęła 9 miejsce z wynikiem 19.48 metrów.