Sochaczew
6c w Teatrze Roma

Klasa 6c w Teatrze Roma

Pewnie większość z nas słyszało w dzieciństwie o Aladynie i znalezionej przez niego cudownej lampie, w której mieszka Dżin. Niejeden planował, jakie życzenia mógłby mu zlecić do wykonania, rozważał o czym naprawdę marzył, czego pragnie. W Teatrze Roma wystawiany jest obecnie musical ”Aladyn Jr”, na który wybrała się ze swoją wychowawczynią i nauczycielką j. polskiego  klasa 6c. Uczniowie dali się oczarować mistrzowsko zagranej historii biednego chłopca, który zakochuje się w księżniczce Jasmine.   Na szczęście księżniczka odwzajemnia uczucie. Młoda para musi tylko pokonać czyhające na nich niebezpieczeństwa i poradzić sobie z knującymi podstęp wrogami. Młodych widzów zachwyciła scenografia i efekty specjalne, a w szczególności latający tuż nad ich głowami zaczarowany dywan. Jak zwykle brawurowo zagrał Robert Rozmus, który wcielił się w postać Dżina. Dodatkowym smaczkiem okazał się występ sochaczewskich aktorów - bliźniaków – braci Kamińskich, którzy zagrali pałacowych strażników.

To był naprawdę fantastyczny wyjazd, pełen humoru, emocji i wrażeń. Czekamy na następny!

S&P

23.10.2013