203323 odwiedzin
Podsumowanie konkursów

15 listopada odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski "Jeden najpiękniejszy wiersz", zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie, Agnieszka Pakoca - uczennica 2a gimnazjum - zajęła II miejsce w tym konkursie.

13 listopada 2013 roku o godzinie 13.00, w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie I Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej, I Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Ortoludek" i VIII Powiatowej Ortograficznej Gimnazjady. Na wręczenie nagród przybyło wielu gości: Pan Marek Fergiński Burmistrz Miasta Sochaczew, Pani Beata Okraska-Ćwiek-Naczelnik Wydziału Edukacji, Pan Łukasz Gołębiowski-Dyrektor Biura Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Macieja Małeckiego, Pani Agata Kalińska-Dyrektor Centrum Kultury Promocji Sportu i Organizacji Pozarządowych, Dyrektorzy Szkół, Opiekunowie oraz Laureaci konkursów.
Spotkanie uświetnił śpiew Najlepszych- I Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować osobom, które ufundowały nagrody dla Laureatów powyższych konkursów.
Panu Maciejowi Małeckiemu – Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Panu Piotrowi Osieckiemu – Burmistrzowi Miasta Sochaczewa
Pani Agacie Kalińskiej – Dyrektorowi Centrum Kultury, Promocji, Sporu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych
Panu Zbigniewowi Pakule – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Sochaczewie
Panu Mirosławowi Orlińskiemu – Wójtowi Gminy Sochaczew
Pani Joannie Szymańskiej – Wójt Gminy Młodzieszyn
Panu Maciejowi Mońce – Wójtowi Gminy Nowa Sucha
Panu Grzegorzowi Kropianowi – Wójtowi Gminy Rybno
Firmie Bakoma sp. z o.o.

Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę Członków Redakcji Ziemi Sochaczewskiej i Echa Powiatu, na których przybycie i wsparcie mogliśmy liczyć i tym razem.

Organizatorzy konkursów

18.11.2013