Nasi wspaniali Recytatorzy

Nasi wspaniali Recytatorzy!

27 i 28 listopada w Teresińskim Ośrodku Kultury odbyły się VIII Powiatowe Dni Retoryki, w których po raz pierwszy wzięli udział uczniowie z klas I – III naszej szkoły. Byli to: Dawid Błaszczyk z kl. IIa i Jagoda Kasza z klasy IIIa. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe, w których można było zaprezentować poezję lub przemówienie. W jury konkursu zasiedli reżyserzy i aktorzy, od dawna związani ze sceną warszawską. W kategorii – Poezja, klasy I - III, nagrodę Brązowego Cycerona otrzymał Dawid Błaszczyk, w kategorii Poezja, klasy IV – VI,  Złotego Cycerona zdobyła Natalia Sołdaczuk z klasy VIb.

To już kolejny w tym roku szkolnym sukces recytatorski ucznia klasy IIa – Dawida Błaszczyka. 14 listopada w Powiatowym Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima „Jeden najpiękniejszy wiersz” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie, Dawid zajął II miejsce.

Gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Fergińska

03.12.2013