203325 odwiedzin
Czytanie po angielsku w Miejskiej Bibliotece Publicznej

CZYTANIE PO ANGIELSKU W MIEJSKEIJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Na początku grudnia uczniowie klasy językowej 1a SP nr 7 wraz z wychowawczynią Moniką Betą oraz nauczycielką j. angielskiego Katarzyną Barzyk wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dzieciaki uczestniczyły w cyklu spotkań pod hasłem ALL OF EUROPE READS TO KIDS – czyli cała Europa czyta dzieciom. Spotkanie prowadziła doświadczona lektorka szkoły językowej Helen Doron, która przeczytała w języku angielskim krótką historyjkę o tym, jak uratowano Boże Narodzenie. Zachwyciła naszych pierwszaków licznymi grami i zabawami rozwijającymi zdolności językowe. Mali uczestnicy grali m.in. w Piotrusia i bingo, oczywiście w języku angielskim. Nie zabrakło również elementu rywalizacji podczas zabaw. Uczniowie klasy 1a wrócili troszkę zmęczeni, ale zadowoleni. Liczymy na więcej takich interesujących wydarzeń.

Katarzyna Barzyk

Galeria:_Czytanie _po _angielsku.