203325 odwiedzin
Zabawa choinkowa

Karnawał to doskonały czas na wielki szkolny bal. Tuż przed feriami sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Była ona  pięknie udekorowana. Wkroczyły wróżki, księżniczki, piratki, biedronki, policjanci, strażacy i diabełki. Szkoła wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej muzyki. Zabawa karnawałowa obfitowała w wiele atrakcji, plan imprezy był bardzo napięty i nie pozostawiał ani chwili na nudę. Najlepszymi tancerzami w gimnazjum okazali się chłopcy z klasy 2b.
       Uczestnicy otrzymali od Rady Rodziców paczki ze słodyczami, owocami i jogurtami. Cała społeczność naszej szkoły bawiła się wyśmienicie. Po zabawie choinkowej pozostały już tylko wspomnienia. Ale nie należy się martwić, bo następna  już za rok.

GALERIA:_zabawa_choinkowa

19.02.2014