Dzień Bezpiecznego Internetu

W tym roku obchodzimy w Polsce jubileuszowy, 10. Dzień Bezpiecznego Internetu. Hasłem tegorocznych obchodów jest "Razem tworzymy lepszy internet" i zwraca uwagę internautów na pozytywne aspekty korzystania z sieci i ich udział w tworzeniu wirtualnego świata. Internet, który zrewolucjonizował naszą codzienność wymaga stałej troski i zaangażowania wszystkich użytkowników, aby był zjawiskiem bezpiecznym, pozytywnym i stwarzającym nieograniczone możliwości twórcze. Z tej okazji w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Młodzieszynie nastąpiło podsumowanie powiatowego konkursu ,,Bądź bezpieczny w sieci - razem tworzymy lepszy Internet" związanego z obchodami ogólnoświatowego Dnia Bezpiecznego Internetu.

W kategorii na prezentacje multimedialną "Bądź bezpieczny w Interneci-razem tworzymy lepszy Internet" grupa starsza (Szkoły Gimnazjalne), Karolina Kulmińska   uczennica klasy 3a Gimnazjum  nr 3 w Sochaczewie zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

03.03.2014