przejdź do Sochaczew.pl
261398 odwiedzin
Święto Patrona Szkoły

TYDZIEŃ CHOPINOWSKI 

01.02.2014 r. - 08.02.2014 r.  PODSUMOWANIE KONKURSÓW CHOPINOWSKICH

1. „Frycek i Ja” 

- konkurs plastyczny organizowany przez świetlice szkolną

I miejsce Julia Sznajder

II miejsce Hubert Radzio

III miejsce Wiktoria Heleniak

nagroda specjalna – Aleksandra Janiak 

2. „Muzyka Chopina w Twoich oczach”

- konkurs plastyczny organizowany przez świetlice szkolną

I miejsce Karolina Malesa

II miejsce Ola Janiak

III miejsce Jakub Dąbrowski

3. „Żelazowa Wola widziana oczami małego Frycka”

- konkurs plastyczny organizowany przez świetlice szkolną

I miejsce Kacper Karaś

II miejsce Kuba Heleniak, Julia Tarczyk

4. „Wierzby chopinowskie”

- konkurs plastyczny organizowany przez świetlice szkolną

I miejsce Kuba Heleniak

II miejsce Oliwia Mitręga

III miejsce Natalia Dybiec 

5. Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina

– szkoła podstawowa, klasy I - III

I miejsce Weronika Krzemińska

                 Barbara Kuligowska

                 Aleksandra Połeć

                 Zofia Wilczek

II miejsce Patrycja Hupert

                  Wiktoria Wołkow

                  Wiktorii Grajczak

                   Jagoda Kasza

III miejsce Julia Tarczyk

                 Julia Ryczanowska

                 Roksana Gersz

                 Weronika Gruczek

6. „Inspiracje muzyką Fryderyka Chopina”

- szkoła podstawowa, klasy I - III

I miejsce Eryk Orliński

II miejsce Kuba Heleniak

III miejsce Hubert Radzio

wyróżnienie Jagoda Kasza, Klaudia Bartoszuk

7. „Portret Chopina”

-  szkoła podstawowa, klasy I - III

I miejsce Agata Ceckowska, Oliwier Dąbrowski

II miejsce Aleksandra Janiak, Marta Flakowska

III miejsce Emilia Ogrodowska

wyróżnienie  Oliwia Mitręga, Julia Gers, Dawid Błaszczyk, Bartłomiej Kądziela

8. „Śladami Chopina”

- konkurs fotograficzny klasy IV – VI

I miejsce Klaudia Materska

II miejsce Patrycja Bączek

- konkurs fotograficzny klasy I – III GIM.

I miejsce Karolina Łukawska

II miejsce Natalia Kulmińska

III miejsce Karolina Kulmińska

9. „Muzyczne wibracje”

-  konkurs plastyczny, klasy IV – VI

I miejsce  Julia Sałacińska

II miejsce Patrycja Bączek, Agata Zielińska  

konkurs plastyczny, klasy I – III GIM.

I miejsce  Paula Dajer

II miejsce Adam Urbaniak

III miejsce Robetr Łukaszyk

wyróżnienie Agnieszka Pakoca, Wiktoria Flakowska, Julia Woźnicka,

10. „Coś mi w duszy gra....”

- konkurs recytatorski, klasy I – III GIM.

I miejsce  Natalia Kulmińska

II miejsce Agnieszka Pakoca

III miejsce Karolina Kulmińska, Krystian Papierowski

11. Konkurs wiedzy – eliminacje szkolne do konkursu w Brochowie.

I miejsce Krystian Papierowski  

wyróżnienia: Mateusz Zagajewski, Jakub Basior

12. „Bliżej Chopina – bliżej kultury”

- konkurs  plastyczny I – III Gim.

I miejsce Patryk Dąbrowski

II miejsce Wiktoria Starbała

III miejsce Katarzyna Ezman

wyróżnienie: Wiktoria Flakowska, Izabela Wódka, Weronika Figat, Ewelina Pietrzak, Ewelina Połeć, Klaudia Przanowska

13. „Bliżej Chopina – bliżej kultury”

-  konkurs plastyczny IV - VI

I miejsce Kamil Truszkowski

II miejsce Emilia Więckowska

III miejsce Wiktoria Komorowska

wyróżnienie: Wiktoria Pisarek

14. „Bliżej Chopina – bliżej kultury” 

- konkurs na prezentacje multimedialną klasy I – III GIM.

I miejsce Karolina Łukawska

II miejsce Kamil Sofulak

III miejsce Daniel Białczak, Klaudia Przanowska

15. „Bliżej Chopina – bliżej kultury”

- konkurs na prezentacje multimedialną klasy IV- VI

I miejsce Julia Więckowska

II miejsce Jakub Basior

16.  „Pocztówka z Żelazowej Woli”

- szkoła podstawowa, klasy I - III

I miejsce Magdalena Moszczyńska

II miejsce Maciej Opasiak

III miejsce Jakub Paduch

wyróżnienia: Zuzanna Kalota, Filip Konarski, Karol Połeć, Natalia Dybiec

17. „Wierzby nad Utratą”

-szkoła podstawowa, klasy I - III

I miejsce Wiktoria Łukasiak

II miejsce Zuzanna Molik

III miejsce Paulina Ziembińska

wyróżnienia: Julia Kotkowska, Karolina Ceckowska

18. Konkurs wiedzy o Chopinie w języku angielskim I – III GIM.

I miejsce Julia Chądzyńska

II miejsce Wiktoria Starbała

III miejsce Krystian Papierowski

19. Kartka z Żelazowej Woli w języku angielskim 

- szkoła podstawowa, klasy IV – VI

I miejsce Patrycja Bączek

II miejsce Martyna Orlińska

III miejsce Aleksandra Brandenbura

GALERIA:_Święto_Patrona _Szkoły

A A A
06.03.2014
godz.20:23
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość