203322 odwiedzin
MOJA SZKOŁA W CZTERECH PORACH ROKU

1 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego pod nazwą „Moja szkoła w czterech porach roku”.  którego organizatorem była  Szkoła Podstawowa Nr 3 im Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie. Konkurs miał na celu upowszechnianie i popularyzację fotografii jako jednej z form wyrazu artystycznego i wrażliwości estetycznej oraz promowania  szkoły.  W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie miejskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w Sochaczewie. Przy ocenie zdjęć uwzględniano kryteria merytoryczne wartość artystyczną, jakość techniczną i poziom estetyczny prac. Podsumowanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 3. Gdzie mogliśmy obejrzeć wystawę prac. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty fotograficzne. Uczniowie naszej szkoły brali bardzo licznie udział w konkursie. Między innymi Natalia Dobijańska, Karolina  Łukawska, Mateusz Zagajewski, Ewelina Kuzińska, Julia Więckowska, oraz wielu innych. Wśród laureatów konkursu znalazły się Natalia Dobijańska za zajęcie pierwszego miejsca oraz Ewelina Kuzińska, która zajęła trzecią lokatę.
Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na następne sukcesy.

R&J

14.04.2014