203426 odwiedzin
II Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego ‘Macmillan Primary School Tournament’

II Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego  ‘Macmillan Primary School Tournament’

Dnia 10 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbyła się druga edycja powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego ‘Macmillan Primary School Tournament’ pod patronatem Wydawnictwa Macmillan Polska. W murach Zespołu Szkół w Sochaczewie zagościły dzieci z tym razem 9 szkół powiatu sochaczewskiego: SP Iłów, SP Brochów, SP Kurdwanów, SP Kąty, SP Paprotnia,  SP 4, SP 3, SP 2, SP 7. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych (1-3 SP, 4-6 SP). Zadaniem uczniów było napisanie testu, który trwał 45 min.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu, Pani Marzena Zimna zapoznała uczniów z ofertą edukacyjną Gimnazjum nr 3. Dzieci mogły zregenerować swoje siły owocowymi jogurtami firmy Bakoma; soczkami, jabłkami oraz marchewkami przygotowanymi przez Panią Longinę Słubik, reprezentującą nasza szkołę.

Spośród przybyłych uczniów, tak jak w roku poprzednim, zostało wyłonionych po trzech  laureatów w każdej kategorii oraz przyznano po trzy wyróżnienia.

Laureaci z klas 1-3 SP:

SP2

1. Julianna Izbicka

SP Brochów

Nagrody dla laureatów ufundowało Wydawnictwo Macmillan Polska. Zdrową przekąskę zapewniła dzieciom firma Bakoma sp. z o. o oraz nasza szkoła.

Wszystkim laureatom i uczniom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Organizatorki Konkursu:

Agnieszka Kwiatkowska&Marzena Zimna