203325 odwiedzin
Wczesna edukacja, przyszłością dla najmłodszych

Naszym wspaniałym uczniom, którzy uczestniczyli w zajęciach: "Wczesna edukacja przyszłością dla najmłodszych – zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski " jeszcze raz serdecznie dziękuję. W cudowny sposób zmotywowaliście mnie do działania, podbudowaliście moją wiarę. Przy wspólnej zabawie wiele się od siebie nauczyliśmy. Podziękowania należą się także Dyrekcji naszej szkoły, za zgłoszenie tej jednostki do udziału w projekcie. Chylę czoła przed organem prowadzącym, czyli Urzędem Miasta, który zdobył fundusze z Unii Europejskiej na działania rozwijające umiejętności naszych dzieci. Frekwencja i zainteresowanie lekcjami przewyższyły nasze oczekiwania. Zarówno ja, jak i uczestnicy programu, mamy nadzieję na kolejne edycje programu. Z żalem się rozstaliśmy, ale liczymy na powtórkę w kolejnym roku szkolnym.
Jeszcze raz, dziękuję.

Marzena Zimna