203429 odwiedzin
Miejski Konkurs Przyrodniczy dla klas 3 już za nami

Miejski Konkurs Przyrodniczy dla  klas 3 już  za  nami

25 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sochaczewie  odbył  się  Miejski Konkurs  Przyrodniczy  dla  klas 3 „Z biegiem Wisły”. Naszą  szkołę reprezentował  siedmioosobowy  zespół  wyłoniony  przez  Panią  Mariolę  Kozłowską w  szkolnych eliminacjach w  składzie: Patrycja Hupert 3b, Adam Janiak 3c, Weronika Krzemińska  3c, Aleksandra Połeć 3c, Aleksandra Sitarz 3c, Jagoda Szafaryn 3c, Zosia Wilczak 3c. Drużynowo  nasz   zespół zajął 3 miejsce. Indywidualny  sukces  odniósł Adam Janiak z 3c  zdobywając  brązowy  medal. Wyróżnienia  zaś  zdobyły Weronika  Krzemińska  i Ola Połeć. Zakres  materiału obowiązującego  na  tym  konkursie  był  bardzo duży, a  test  nie  należał  do łatwych. Jednak nasi  uczniowie  po raz kolejny  zaprezentowali  się  pięknie.  Jesteśmy  dumni  z całego  zespołu,  gratulujemy zwycięzcom!

Renata Chudzyńska

05.05.2014