przejdź do Sochaczew.pl
256310 odwiedzin

grupa 1

A A A

 

 

 

7b gr.1 - 15.04.2020

Topic: Progress Check unit 4.

Dzisiaj zajmiemy się podsumowaniem wiadomości z rozdziału 4. W następną środę (22 kwietnia) otrzymacie ode mnie test. Na jego wykonanie i przesłanie będziecie mieli wyjątkowo tylko jeden dzień. Za test oczywiście postawię ocenę. Test będzie obejmował słownictwo z rozdziału 4 oraz gramatykę (to) + bezokolicznik, czasownik z końcówką – ing. Nie omówiliśmy jeszcze czasowników modalnych z tego rozdziału. Te wiadomości wprowadzę Wam oddzielnie, już po napisaniu testu. Tego na teście nie będzie.

W ramach dzisiejszej lekcji wykonajcie ćwiczenia powtórzeniowe z podręcznika: 1/66, 2/66, 3/66, 8/67. Wpiszcie do zeszytu same odpowiedzi.

Zagadnienia do testu znajdują się w podręczniku na stronach 52-55, 58-64. Forma testu będzie bardzo zbliżona do zadań z dzisiejszej lekcji. Odpowiedzi do dzisiejszych zadań podam w materiałach do poniedziałkowej lekcji (20.04).

Muszę Was bardzo pochwalić. Jesteście najbardziej zdyscyplinowaną grupą jeśli chodzi o wysyłanie do mnie prac. Staracie się pilnować terminów. Brawo!

 

 

 


kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość